باز هم ضرب و شتم زندانیان، این بار ضرب و شتم زندانیان زن با باتوم، شوکر برقی و…

29 Apr

‫باز هم ضرب و شتم زندانیان، این بار ضرب و شتم زندانیان زن با باتوم، شوکر برقی و اسپری اشک‌آور در زندان قرچک!

بعدازظهر روز گذشته (دوشنبه, ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳) تعداد زیادی از زندانیان زن در زندان قرچک ورامین در جریان یک “بازرسی ساده” با باتوم، شوکر برقی و اسپری اشک‌آور مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار کلمه، سربازان و نیروهای کادری گارد زندان که زندانیان زن را به همراه داشتن سیگار متهم می دانستند، با استفاده از شوکر و باتوم، زنان زندانی را زیر کتک گرفته بودند و سر و بدن آنها را هدف قرار می دادند. به گفته شاهدان عینی، تعدادی از زندانیان در جریان این حمله، از ناحیه سر و صورت و چشم آسیب دیده اند و آثار کبودی بر بدن آنها باقی مانده است …

منبع: کلمه
http://ift.tt/1fpDZ8Z

همزمان روز گذشته محمد خاتمی در "جمع زنان اصلاح‌طلب" تاکید کرد که درباره حمله به زندانیان بند ۳۵۰ زندان اوین هیچ قضاوتی نمی‌کند اما از حسن روحانی می‌خواهد تا نسبت به این اتفاق رفع نکرانی کند!

این در حالی‌ است که او جانانه از نظام ولایت فقیه دفاع می‌کند و می‌گوید:

" اگر خدای نکرده جمهوری اسلامی را از دست دهیم وضعیت خیلی سیاهی خواهیم داشت و باید بدانیم که ما نمی توانیم این انقلاب با آن عظمتش را فراموش بکنیم، زیرا مبدأ هویت تاریخی ماست "

یکی‌ از کاربران بالاترین می‌نویسد:

پس تو غلط می کنی درباره ضرورت وجود نظام اسلامی اظهار نظر می کنی. چطور آنجا می شود قضاوت کرد اینجا نمی شود؟

یکی از عوامل بدبختی ایران همین آدم است. این بابا و تیمش چند دهه است که جعل مفاهیم می کنند و علاوه بر آن جلوی پیشرفت واقعی توده ایرانی را گرفتند. اگر این و امثال این نبودند مردم ایران هم می فهمند درمانی وجود ندارد و تکلیف خودشان را از روز اول می دانستند. مثل اینکه به یک معتاد هروئینی دایم بگویید راه میانبر سهل و آسان وجود دارد در حالی که چنین راهی وجود ندارد. تنها راه ترک اعتیاد است که سخت است اما همان است که هست یا ترک کنید یا بمیرید. حرف های قشنگ غیر واقعی کسی را از فلاکت نجات نمی دهد.

http://ift.tt/1iyv7Z3

توجه به نکات زیر ضروری است :

– سید محمود علوی وزیر اطلاعات دولت بنفش تحميلى نيست، گزينه روحانى است

– حسن روحانی نماینده رهبر در شورای عالی امنیت ملی است و چنین حملات سازمان یافته‌ای بدون شک در عالی‌ترین نهاد‌های امنیتی مورد توافق قرار گرفته است. حسن روحانی، در ۱۴ آبانماه ۱۳۹۲ طی حکمی عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، را به عنوان رئیس شورای امنیت کشور منصوب کرد.

شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، شورایی است که به منظور تأمین منافع ملی و پاسداری از انقلاب ایران (۱۳۵۷) و تمامیت ارضی کشور و حاکمیت ملی به ریاست رییس جمهور ایران تشکیل می‌گردد. اعضای این شورا را مقامات عالی‌رتبه سیاسی، نظامی و اطلاعاتی ایران تشکیل می‌دهند. دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتخاب مستقیم رئیس‌جمهور تعیین می‌شود و مسئولیت اداره دبیرخانه و نظارت بر اجرای صحیح تصمیمات و مصوبات شورا و امور اداری و اجرایی شورا را بر عهده دارد.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: